• +48 500 707 804
  • +48 887 707 804
  • biuro@studioariadna.pl

Studio Ariadna

Kilka słów o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działamy na rynku od 2018. Nasza specjalizacja to haft komputerowy oraz nadruk na odzieży oraz kubkach. Oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu haftu komputerowego. Znakowanie odzieży reklamowej, haft na odzieży roboczej, haft na wykrojach, koszulki , polówki, polary, haft na ręcznikach, szlafrokach, torbach, plecakach, na wszystkich wyrobach tekstylnych.

Nadruk metodą folii flex polega na wgrzaniu wzoru wyciętego w folii na materiał przy pomocy wysokiej temperatury. Nadruk wykonany tą metodą jest niezwykle trwały. Folie flex można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych.

Foto kubki

Kubki reklamowe to idealny prezent dla klientów – sprawdź nasze niskie ceny! Znajdziesz u nas kubki z nadrukiem w różnych rodzajach i kolorach.

Nadruk na odzieży

Nowoczesne technologie nadruku w najwyższej jakości. Szyba realizacja projektów. Sprawdź!

Haft komputerowy

Wykonujemy haft na koszulkach własnych oraz materiałach powierzonych już od jednej sztuki.

Poduszki z nadrukiem

Idealny prezent dla bliskiej osoby - poduszka full print z własnym nadrukiem, grafiką lub zdjęciem.

About Us

Własne biuro projektowe pozwala na maksymalne skrócenie czasu realizacji a indywidualne podejście do każdego zamówienia daje gwarancję uzyskania najwyższej jakości. Jesteśmy po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

About Us

Nadruk metodą folii flex polega na wgrzewaniu wzoru wyciętego w folii na materiał przy pomocy wysokiej temperatury. Nadruk wykonany tą metodą jest niezwykle trwały. Folie flex można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych.

Masz pytania ? Potrzebujesz wycenę?